Pridať inzerát

Špecialista v oblasti ľudských zdrojov-nábor a výber

ADECCO Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a zručností kandidáta. Bonusy sú vyplácané mesačne.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš odštartovať svoju kariéru v oblasti personalistiky a náboru no nevieš kde začať? Ak nás presvedčíš, že táto oblasť je naozaj to čo hľadáš, my sa Ti budeme venovať a umožníme Ti nabrať potrebnú prax v tejto oblasti!

Ak si v tejto oblasti už dobre zorientovaný, máme pre Teba tiež skvelú príležitosť posunúť Ťa opäť o niečo vyššie!

Základnou náplňou práce by bolo teda pre Teba nasledovné:

- vyhľadávanie kandidátov na špecializované pozície v rôznych odvetviach
- komplexné vedenie pohovorov, konzultácie a poradenstvo
- aktívna komunikácia s klientmi, meetingy, stratégie
- marketingové aktivity
- práca na projektoch, KAM
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami
- reporting (neboj, tohto nebudeš mať veľa :-) )
- monitoring prac. príležitostí v tvojom regióne

- plat od 950€ -1500 € v závislosti od skúseností + veľmi dobre nastavená bonusová schéma s možnosťou zarobiť mesačne na bonusoch aj viac ako 150% hrubej mesačnej mzdy!
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- motivačný systém odmeňovania
- školenia / tréningy (príspevok zamestnávateľa na kurzy spojené s výkonom práce podľa tvojho výberu)
- team-buidingové akcie (tie sa Ti určite budú páčiť :-) )
- 5 dní dovolenky navyše
- možnosť práce z Home Office
- jazykové kurzy
- DDS
- cafetéria
- príspevok pri pracovnom výročí alebo jubileu
* a iné

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Ľudské zdroje a personálny manažment.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie výhodou
- prax aspoň 1 rok v sektore HR - Recruitment, prípadne prax s komunikáciou s klientom alebo zákazníkom
- všeobecný prehlaď o trhu práce
- anglický jazyk – aktívne
- druhý jazyk - výhodou
- orientácia na výsledky
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita
- výborné komunikačné schopnosti
- MS Office pokročilé znalosti

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov