Pridať inzerát

Elektrikár

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacvýška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta + ročná výkonnostná odmena
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kontrola technológií podľa denného plánu,
* preventívne činnosti pri zabezpečovaní prevádzkyschopnosti technických zariadení a zariadení spoločných priestorov budovy,
* odstraňovanie nahlásených porúch a požiadaviek klienta podľa pokynov nadriadeného,
* dodržanie kvality prác a reakčných dôb stanovených zákazníkom
* drobné údržbárske práce v rámci svojich oprávnení najmä na technologických zariadeniach a zariadení budovy a areálu

* Ročná výkonnostná odmena (t.j. 13.plat)
* Každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania
* Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
* Dva dni voľna navyše
* Stravné v hodnote 4,50 € za každý odpracovaný deň a aj počas dovolenky (od 1.1.2022 má zamestnanec na výber medzi stravnými poukážkami, príp. finančným príspevkom na stravovanie)
* Bonus za odporučenie nového zamestnanca vo výške od 200 €
* Doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
* MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
* Príspevky pri životných a pracovných jubileách a taktiež pri darovaní krvi
* Príspevok na voľnočasové aktivity (relax, kultúra, šport, cestovanie a pod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Poskytovanie energetických služieb na Slovensku už viac ako 20 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

§ 22 vyhláška 508/2009

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov