Obchodný zástupca (segment priemyselné technológie ) - BA a NR kraj !

ADECCO Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ 2% obratu HDP (výsledná dojednaná mzda može byť výrazne vyššia !!! záleží na Vašich skúsenostiach a bude individuálne dojednaná :)
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s predajom automatizácie, strojných dielov či strojov pre výrobné spoločnosti ?
Viete čo je predaj B2B a máte chuť sa dozvedieť viac?

Náplň práce:
- starostlivosť o svojich zákazníkov na území Bratislavského a Nitrianskeho kraja
- riešenie ich potrieb
- hľadanie nových obchodných príležitostí
- schopnosť individuálne pristupovať k zákazníkom
- komunikácia s dodávateľmi
- monitoring konkurencie

- služobné auto po sk. dobe (i na súkromné účely)
- firemný notebook
- telefón
- flexibilný pracovný čas (HO + 1x týždenne kancelária + terén)
- možnosť navýšenia mzdy (% z obratu)
- pozícia je nová = rozširovanie sa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

predajca do výrobných fabrík (strojné diely alebo stroje, elektrosúčiastky)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s predajom nízkoobrátkového artiklu - NUTNOSŤ
- samostatnosť a ochota sa ďalej vzdelávať v odbore
- technická zručnosť
- predstavivosť + orientácia na výsledky

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov