Hľadáme Senior Collections/Inkasného Analytika s Nemeckým jazykom!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného AR analytika s plynulou nemčinou, ktorý bude zodpovedný za:

* Analyzovanie procesou spojených s transakciami s pohľadávkami (AR) vo viacerých krajinách EÚ na účtoch dodávateľov (obchodné zmluvy, reklamácie)
* Návrhy zlepšení v spolupráci s predajcami s cieľom umožniť včasné platby
* Zosúladenie výpisov prijatých od predajcov/obchodných partnerov so sumami v účtovnej knihe
* Odpovedanie na otázky súvisiace s AR
* Komunikáciu s rôznymi internými oddeleniami, ako sú maloobchodné tímy v rôznych krajinách a tímy na spracovanie financií s cieľom zabezpečenia včasných a presných platieb

* Privátnu zdravotnú starostlivosť
* životná poistka
* dôchodkové príspevky
* sick days
* platené voľno (na špeciálne príležitosti)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

* Plynulý Nemecký a Anglický Jazyk
*Výborné komunikačné a analytické schopnosti
* Pozitívny prístup k riešeniu problémov
* Dobré MS Office zručnosti
* Finančné vzdelanie alebo predchádzajúce skúsenosti s financiami

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov