Hľadáme pre nášho významného klienta Recruitera, zamestnaj sa v skvelom a priateľskom teame.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● recruitment nových vodičov taxi na platformu Bolt
● telefonická komunikácia so záujemcami
● výborná znalosť procesu vybavovania taxi dokumentov i procesu registrácie na platforme Bolt, fungovanie platformy Bolt
● telefonická a emailová podpora záujemcom o registráciu/vybavenie taxi dokumentov
● ponúkanie našich aktuálne platných vstupných bonusov pre nových vodičov (aktuálne preplatenie taxi dokumentov vo výške 100€, štartovací bonus 1000€- oboje možným predmetom zmeny)
● pravidelný reporting nadriadenému týkajúci sa aktuálneho stavu

- získanie praktických skúseností v oblasti recruitmentu
- zaujímavá práca v dynamickom a mladom pracovnom tíme
- možnosti kariérneho rozvoja a rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce
- pomoc, podpora a vedenie zo strany kolegov
- prax v dynamickej personálnej agentúre, ktorá pôsobí aj v iných krajinách
- flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná platforma pre prepravu osôb v mestách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, ľudské zdroje a personálny manažment

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti:
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Pozícia je vhodná pre absolventa.

Vhodný/á kandidát/ka by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
- máš chuť na sebe pracovať a nebojíš sa zdolávať výzvy
- si komunikatívny, flexibilný a pripravený na denný kontakt so zamestnancami spoločnosti
- si bežný užívateľ MS Office
- máš zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- si schopný samostatne pracovať a s pozitívnym prístupom k práci

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov