Hľadáme do skvelého tímu Projektových manažérov/reseacherov - zameranie na analýzu dát a trhu z medzinárodného prostredia.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacMzda je závislá od praxe a skúseností uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa špecializuje na prieskum trhu a strategické poradenstvo v oblasti nehnuteľností, vzdelávania hľadáme šikovného Projektového manažéra/manažérku s komunikatívnou angličtinou a skúsenosťami s researchom - v oblasti analýzy dát, trhu.

Vaša pracovná náplň bude:

- plánovanie a riadenie výskumných projektov vrátane
zberu údajov, analýz, interpretácie a prezentácie výsledkov v písomných správach a vizuálnych prezentáciách,
- koordinácia 2-3 členného tímu kolegov (part-time), spolupráca s externými dodávateľmi
- stretnutie s klientmi vrátane - prezentácie na konferenciách, stretnutiach, webinároch a seminároch (príležitostné služobné cesty do zahraničia)

- školenie a mentoring
- príležitostné medzinárodné služobné cesty (1x mesačne)
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rozvoja
- flexibilná pracovná doba
- možnosť full home office
- konkurenčné základné odmeňovanie plus atraktívny bonusový systém

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopisy len v ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- NUTNÉ skúsenosti s projektovým riadením v dynamickom medzinárodnom prostredí a searchom (analýza dát, analýza trhu) - minimálne 2+
-vynikajúca angličtina - komunikatívna úroveň - minimálne B2+/C1
MS Excel – pokročilý
MS PowerPoint – pokročilý
-vynikajúce komunikačné schopnosti
-diplomatické jednanie
-schopnosť analýz a logické myslenie
-vynikajúci time - manažment
-schopnosť pre detail
-tímový hráč
-samostatnosť, organizovanosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov