Hľadáme IT testerov/konzultantov s nemčinou. Pracujte na zaujímavých rakúskych, nemeckých projektoch.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacmzda je uvedená pre junior konzultanta, medior/senior má mzdu vyššiu v závislosti od praxe a skúseností uchádzača.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, ktorý rozširuje svoj tím o nových členov a zaoberá sa vývojom SW pre oblasť finančníctva hľadáme ambicióznych IT Testerov do Bratislavy, Košíc a Žiliny.
Možnosť práce na TPP, alebo živnosť. Juniori/Mediori/Seniori IT testeri s nemčinou (B2/C1) ste vítaní!
Vynikajúca nemčina, IT background, technické a analytické myslenie sú potrebné.

Vaša pracovná náplň bude:

- koordinovanie procesu testovania
- príprava odborných funkčných a automatických testov
- práca na zaujímavých nemeckých a rakúskych projektoch
- podpora a poradenstvo pre kolegov, zákazníkov v slovenskom aj nemeckom jazyku
- práca v priateľskom prostredí, ktoré podporuje odborný rast

- práca v stabilnej spoločnosti s kariérnym rastom
- možnosť jazykových kurzov
- dovolenka nad rámec zákona
- flexibilný pracovný čas
- deň plateného voľna navyše
- podpora pri dlhodobej PN
- a mnoho ďalších výhod

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.7.2022 (ostáva ešte 9 dní)

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- minimálne SŠ vzdelanie v oblasti informatika, poistná matematika, matematika
- IT background a chuť učiť sa nové veci
- pokročilá znalosť nemeckého jazyka (B2/B2+) pre možnosť medzinárodného nasadenia - NUTNÁ
- SQL, XML - minimálne základy
- nadšenie pre odborno/technické riešenia
- analytické myslenie

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov