Analytik nákladov - R&D mechatronika, elektrotechnika, strojárstvo

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významného klienta, unikátne výskumné a vývojové centrum v oblasti E-Mobility hľadáme šikovného nákladového analytika, ktorého náplňou práce bude:
- Úzka spolupráca s vývojom mechatronických, mechanických a elektronických systémov
- Analýza nákladov, ktoré sú spojené s vývojom produktu
- Identifikácia možných úspor a spolupráca pri technických špecifikáciách a ich úpravách
- Návrhy na optimalizáciu a možné znižovanie nákladov
- Spolupráca pri návrhu technických riešení so zameraním na úsporu nákladov
- Sledovanie nákladov spojených s obstarávaním
- Reporting a evidencia aktivít zameraných na zníženie nákladov

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
- 1 deň v týždni home office, po skúšobnej dobe možná dohoda na viac dní

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom mechatronických systémov, aktuátorov, elektro osí a hybridných pohonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť v oblasti analýzy nákladov vo výrobnom prostredí, prípadne nákupu, kalkulácií, vývoja
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom a písmom)
- Vítaná znalosť z oblastí mechatroniky, elektrotechniky alebo strojárstva
- Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- Analytické myslenie

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov