Pridať inzerát

Vodič VZV. Ubytovanie zabezpečene!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 127 EUR/mesiacZákladný plat od 850 € + VZV prémia 50 € + nočné príplatky + osobné hodnotenie 140€ = spolu priemerne 1.127 € mesačne + nové auto na leasing už od 118 € mesačne, príspevok na benefity, príplatky za nadčasy, 13.plat, vernostná odmena
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zásobovanie výrobných liniek potrebnými dielmi podľa štandardov
• príprava vozíkov distribučných súprav
• práca s bremenami,
• vyprázdňovanie, skladovanie paliet, kontajnerov a prepravky s materiálom
• dodržiavanie a aplikovanie bezpečnostných pokynov

• Základný plat od 850 € + VZV prémia 50 € + nočné príplatky 87€ + osobné hodnotenie 140 € = spolu priemerne 1.127 € mesačne príplatky za nadčasy, 13.plat, vernostná odmena

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov