Hľadáme skúseného senior nákupcu so skúsenosťou v medzinárodnom strojárskom prostredí a komunikatívnou angličtinou

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača môže byť mzda vyššia
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta obsadzujeme skúseného strategického nákupcu s angličtinou.

Hľadáme skúseného senior nákupcu so skúsenosťou v medzinárodnom strojárskom prostredí a komunikatívnou angličtinou.

Vaša pracovná náplň bude:

- Zodpovednosť za výber dodávateľov z pohľadu kvality dodávaných komponentov, a plnenia strategických cieľov nákupu
- Spolupráca na rozvoji nákupnej stratégie
- Rozvoj dodávateľských reťazcov s cieľom minimalizovať riziko narušenia dodávok
- Rozvoj miestnych nákupných aktivít
- Hodnotenie dodávateľov a plnenia stanovených cieľov
- Spolupráca s oddelením kvality pri posudzovaní kvality dodávaných dielov
- Zodpovednosť za dodržiavanie obchodných dohôd, nákupných podmienok a zmluvných ustanovení
- Zodpovednosť za výber dodávateľov a prípravu cenových ponúk
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci závodu a skupiny

- výhody podľa kolektívnej zmluvy a interných bonusov,
- 7,5 h pracovná doba,
- flexibilný pracovný čas,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť cestovať,
- úzka spolupráca s kolegami v rámci korporácie v zahraničí,
- možnosť kariérneho rastu v rámci skupiny

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti v pozícií strategický nákupca min. 2 roky, alebo na pozícii vedúci nákupca min. 5 rokov
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Práca v systéme SAP
- Skúsenosti v strojárskej oblasti
- Analytické myslenie
- Vyjednávacie schopnosti
- Orientácia na výsledky

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov