Práca v Nemecku! Predaj šperkov + zabezpečené ubytovanie! Neváhaj a reaguj! Práca vhodná pre ženy, mužov, páry aj absolventov!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 200 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* predajca šperkov - nutný nemecký jazyk aspoň úroveň B1 - 12,50 Eur / hod
* predaj šperkov, zákaznícke poradenstvo,
* pokladničná činnosť
* zabezpečené ubytovanie v blízkosti zamestnania (mesačná zrážka za ubytovanie)
* dlhodobé stabilné zamestnanie
* práca na jednu zmenu + striedavo cez víkend

príplatky za výkon, zákonné príplatky za zmennosť
ubytovanie je zabezpečené - poplatok 10-13€/noc (zráža sa zo mzdy)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predaj šperkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka je nutná
- skúsenosť na obdobnej pozícii
- zmysel pre detail

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov