Pridať inzerát

Hľadáme elektrikára

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 230 EUR/mesiacZákladný plat 1230 + 20 % variabilná zložka + ďalšie príplatky. Po skončení skúšobnej doby úprava základne zložky mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE
dohliadanie na elektrické stroje, prístroje vo výrobe
denná údržba
zabezpečovať opravu elektrických strojov a prístrojov
dohliadať na čistotu zariadení
objednávanie náhradných dielov

VŠETKY ZARIADENIA SÚ OVLÁDANÉ SYSTÉMOM SIMATIC S5 A S7!!
PRÁCA V 2-ZMENNEJ PREVÁDZKE

Možnosť profesijného rastu
príspevok na stravovanie nad rámec zákona
príspevok na DDS
Finančný príspevok pri životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe..
Dni voľna navyše
kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

PODMIENKY
3 a viac rokov praxe v údržbe strojov
schopnosť diagnostikovať problémy na zariadeniach
ochota pracovať v prípade potreby nadčas
manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
tímový hráč

Výhody
odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov