Pridať inzerát

Jednoduchá práca na jednu zmenu! Plant operator

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 706 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta hľadáme ženy na jednoduchú manuálnu prácu v Dolnom Lopašove.

Hlavná náplň práce:

-Jednoduchá manuálna práca výhradne pre ženy ktorá je vykonávaná v sede
-Náplňou práce je rozmnožovanie rastliny pomocou pinzety a skalpela
-Pracuje sa v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) v čase do 7:00 so 15:30 alebo od 6:45 do 15:15
Práca v príjemnom kolektíve s množstvom zamestnaneckých benefitov

• dochádzkový bonus 2,80 eur deň, výkonnostný bonus podľa efektivity
• príspevok na dopravu
• koncoročný bonus a polročné vyhodnotenia, každoročná valorizácia miezd
• nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka
• obedy za 0,83 eur (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)
• zabezpečený pitný režim a káva
• team building aktivity - Family day, Summer party, Christmas party, Turistika,
• letný tábor pre deti zamestnancov zdarma
• poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- trpezlivosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov