Pridať inzerát

Personálna referentka 1300

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacUvádzame rozpätie nástupnej mzdy, v závislosti na skúsenostiach kandidáta. Súčasťou odmeňovania sú aj bonusy (navyše k základnej mzde).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného Adecco tímu hľadáme Personálnu referentku. Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- príprava pracovno-právnej dokumentácie pre zamestnancov
- spracovanie podkladov pre mzdy, dochádzky
- komunikácia s klientmi na pridelených projektoch
- riešenie personálnych a mzdových požiadaviek zamestnancov
- príprava podkladov pre fakturáciu
- zabezpečovanie administrácie pridelených projektov
- účasť na stretnutiach s klientmi
- zodpovednosť za sledovanie DSO (doba splatnosti pohľadávok) a koordinácia aktivít smerujúcich k ich úhrade
- podpora oddelenia pri riešení problematiky súvisiacej s administratívou a fakturáciou
- komunikácia s poisťovňami a inštitúciami

- príjemné pracovné prostredie
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z Home officu
- 90% príspevok zamestnávateľa na gastro
- 5 dní voľna nad rámec dovolenky
- školenia, tréningy
- príspevok na vzdelávanie
- príspevky pri jubileách
- práca v príjemnom tíme
- teambuildingy
- DDS

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre NÁŠ INTERNÝ TÍM Adecco Slovakia.
Vzhľadom na veľké množstvo reakcií uchádzačov, bude osobnému pohovoru predchádzať krátky telefonát, v rámci ktorého si prejdeme základné informácie o pozícii a o Vás ako kandidátovi. Následne budeme pozývať vyhovujúcich uchádzačov na pohovor - v závislosti od aktuálnej epidemickej situácie buď na online, alebo osobné stretnutie.
Tešíme sa na Váš životopis a prípadné spoločné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SOFTIP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

1

- SŠ, VŠ vzdelanie
- skúsenosti s vedením personálne agendy
- skúsenosti s dočasným pridelením a prax z personálnej agentúry budú veľkou výhodou, nie sú ale podmienkou
- znalosti legislatívy – pracovné právo a právo sociálneho zabezpečenia
- znalosť MS Office, špeciálne Excel na úrovni pokročilý
- znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou
-skúsenosti s prácou v mzdovom systéme SOFTIP budú tiež výhodou, nie však podmienkou
- promptné reagovanie a riešenie problému
- zvládanie stresových situácií
- precíznosť, presnosť
- tímový hráč
- časová flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov