Zamestnaj sa ihneď ako montážny pracovník! Mzda až do výšky 1150 eur + ďalšie bonusy!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 150 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je popredný výrobca automobilových produktov, hľadáme montážneho pracovníka.

Náplň práce:

- skrutkovanie, uťahovanie káblov, montovanie, predmontáž sekvenčných pozícií, montáž
palubných dosiek do automobilov
- montáž palubových dosiek do automobilov
- povinnosť dodržiavať stanovené pracovné postupy a interné smernice
- zodpovednosť za vykonávanú prácu v zmysle stanovených kvalitatívnych cieľov
(samokontrola vlastnej práce)

stabilné zamestnanie
- doprava v rámci Bratislavy ZDARMA
- doprava zabezpečená Kúty, Sološnica
- príspevok na ubytovanie
- základná mzda: 900 eur/mes
- odmena za odporúčanie známeho 200€ (po 3 mesiacoch) a potom ďalších 200€ (po 6
mesiacoch)
- 13. a 14. plat
- príplatok za prácu v noci
- všetky zákonom stanovené príplatky
- možnosť nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a chuť pracovať
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke (8 hod. zmeny)
- práca vhodná len pre mužov

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov