Úspešná firma hľadá Holandsky hovoriacich ľudí na pozíciu Helpline agent. Možnosť rýchleho kariérneho rastu!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 290 EUR/mesiac-príplatky za víkendy a odpracované večerné hodiny -príspevok na dochádzanie/ home office 50 € mesačne -príspevok na stravovanie 100 € mesačne -bonus do výšky 1200 € ročne na základe KPI´s
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodného klienta, nováčika na slovenskom trhu, hľadáme helpline agenta na linku zákazníckej podpory. Chyť sa príležitosti aktívne využívať cudzí jazyk a rýchlo kariérne rásť !

-telefonická a mailová komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi spoločnosti Dyson, ktorá sa zaoberá výrobou vysoko kvalitných vysávačov, sušičov rúk, fénov, ventilátorov a ohrievačov
- prvotný kontakt so zákazníkmi, technické poradenstvo ohľadne zakúpených produktov
- riešenie problémov s objednaným tovarom s cieľom uspokojiť potreby zákazníka
- propagácia najnovších technológií a aktualizácií
- zadávanie relevantných informácií od zákazníka do interných systémov, reporting

- zmluva na dobu neurčitú
- možnosť práce z domu po dohode z nadriadeným
- možnosť rýchleho kariérneho rastu
- plne hradená strava zamestnávateľom
- príspevok na cestovanie/ energie počas HO 50 € mesačne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá prichádza na slovenský trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Orientácia na zákazníka
-Komunikatívny, dobrý poslucháč
-Trpezlivý, pokojný, schopný vykonávať viac úloh naraz (hovoriť a písať súčasne)
- Proaktívny, navrhujúci riešenia

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov