Pridať inzerát

Field Service Engineer

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, globálneho lídra v starostlivosti o zrak, ktorý pomáha ľuďom skvele vidieť hľadáme Field Service Engeneer-a.

Aká bude náplň práce na uvedenej pozícii?

Field Service Engeneer zodpovedá za inštaláciu, núdzové opravy a preventívnu údržbu zariadení. Na pridelenom území poskytuje najvyššiu úroveň služieb s cieľom maximalizácie spokojnosti zákazníkov. V prípade potreby sa na tejto pozícii očakáva vyjednávanie servisných zmlúv s cieľom splniť a/alebo prekročiť predajné ciele.

Medzi hlavné zodpovednosti patrí:

• Zabezpečenie kompletnej preventívnej údržby ako aj núdzových volaní. Dôkladné otestovanie opravených prístrojov podľa špecifikácii s cieľom minimalizovať opätovné volania.
• Inštalácia dodatočného vybavenia a poučenie zákazníka o zmenách a výhodách
• Zodpovednosť za spokojnosť zákazníkov na pridelenom území, udržiavanie vysokej úrovne komunikácie s predajcami. Promptné pokrytie potrieb zákazníkov
• Odkomunikovanie problémov so zariadením a návrhov riešenia v rámci stanovených smerníc. Opakujúce sa problémy komunikuje medzinárodnému manažmentu spoločnosti
• Kontrola výdavkov v rámci stanoveného rozpočtu
• Zodpovednosť za dosiahnutie dohodnutých predajných cieľov
• Podpora udržiavania minimálneho počtu náhradných dielov pri poskytovaní vysokej úrovne zákazníckeho servisu
• Zabezpečovanie jednotlivých súčiastok potrebných k servisu zariadení
• Promovanie a vzdelávanie zákazníkov o službách a produktoch spoločnosti
• Zabezpečovanie reportingu a správy CRM systému. Poskytuje včasnú a presnú dokumentáciu o vykonaných službách
• Poskytovanie spätnej väzby predajcom a manažérskemu tímu a informovanie o možných obchodných príležitostiach
• Absolvovanie technických školení
• Zodpovednosť za majetok spoločnosti (firemné vozidlo, testovacie zariadenie, počítač atď.)
• v prípade potreby predaj zmluvných služieb.
• Udržiavať a podporovať GMP/QMS
• Vypracovanie obchodných plánov a implementácia súvisiacich aktivít, ako sú zákaznícke akcie, marketingové kampane, predajné prezentácie potrebné na dosiahnutie dohodnutých cieľov
• Key account support kľúčovým klientov
• Výborná znalosť prioritných produktov spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Minimálne vysokoškolské vzdelanie I.stupňa a/alebo poukázateľná prax v danom odvetví
• Minimálne dva roky skúseností na podobnej pozícii
• Angličtina na úrovni: plynule čítať, písať, rozumieť a komunikovať
• Dopyty a reklamácie vybavujte rýchlo, profesionálne a v súlade s postupmi spoločnosti.
• Tímový hráč: tímová spolupráca s predajným a marketingovým tímom
• Dodržiava kódex správania, ktoré propaguje spoločnosť.

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov