Pridať inzerát

Inžinier kvality - vstupná kontrola !

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacdojednaná výška nástupnej mzdy závisí od skúseností kandidáta !!! + ročný bonus :)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta hľadáme TOP pracovníka na oddelenie vstupnej kvality.
NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola dielov na vstupnej kontrole podľa technickej dokumentácie
- riešenie kvalitatívnych problémov - komunikácia problémov s dodávateľmi a hľadanie riešenia vzniknutých nezhôd
- spolupráca s výrobným tímom, inžinieringom a R&D
- vytváranie kontrolných dokumentov, spracovanie reportov
- starostlivosť o zverené meradlá
- participácia na projektoch zlepšovania v rámci kvality
- dodržiavanie 5S štandardov

- práca priamo ako kmeňový zamestnanec
- ročný bonus 50% z 13-tej mzdy
- finančná odmena za senioritu
- príplatky nad rámec zákonníka práce za prácu nadčas
- príspevok do DDS
- príspevok na údržbu pracovného oblečenia 2x do roka
- 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 5,10€ ( gastro karta)
- anglický jazykový kurz - finančný príspevok
- teambuildingy – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal, Multisport karta
- priateľská atmosféra a čisté pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technickej dokumentácie
- základné znalosti kvality (meradlá, spôsoby merania, druhy dokumentov, základy štatistiky)
- technické zručnosti
- vítaná prax na podobnej pozícii (v prípade absolventa napr. prax počas školy)
- skúsenosti s kontrolou zvarov (vítané)

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov