Máš SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva? Hľadáme Manažéra/ku klientskych zmien (developerské projekty)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac(od 1 200 EUR v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, odborníka na spracovanie klientských zmien v rámci developerských projektov, hľadáme Manažéra/ku klientskych zmien.

Máš záujem spracovávať klientske zmeny na developerských projektoch, jednať s klientmi, dodávateľmi materiálov, generálnymi zhotoviteľmi a developermi? Pošli nám CV v slovenskom jazyku!

Náplň práce:

• zoznámenie klienta so štandardnou projektovou dokumentáciou, štandardnými materiálmi a ich dodávateľmi, so systémom klientskych zmien
• vypracovanie a odsúhlasenie dokumentov klientskych zmien použitých na realizáciu klientskych zmien na konkrétnych developerských projektoch
• kontrola úprav projektovej dokumentácie o požadovanej klientskej zmene v stavebných dispozíciách a v jednotlivých profesiách
• výpočet prác naviac
• koordinácia činnosti dodávateľov štandardných materiálov
• evidencia klientskych zmien
• identifikácia a riešenie komplikácií, príp. ich odovzdanie nadriadenému
• orientácia v niekoľkých projektoch naraz
• zaistenie ďalších servisných činností smerujúcich k realizácii klientskych zmien

• 20 dní platenej dovolenky
• možnosť podieľať sa na zaujímavých projektoch na Slovensku, príležitostne aj v Čechách
• podpora profesijného rastu
• priateľský kolektív
• stabilita firmy s dlhoročnou praxou

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebníctvo, nehnuteľnosti

Špecialista na spracovanie klientských zmien v rámci developerských projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ alebo VŠ stavebného zamerania (vhodné aj pre VŠ študenta stavebného odboru - externé štúdium)
• znalosť projektovej dokumentácie a orientácia v stavebných materiáloch
• základná znalosť ČSN
• skúsenosti s klientskymi zmenami veľkou výhodou
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• vynikajúce argumentačné zručnosti
• vynikajúce vyjadrovacie a komunikačné zručnosti (komunikácia s klientmi, projektantmi, stavbou, developerom)
• MS Office (najmä Excel, Word)
• samostatnosť, dôslednosť
• cit pre detail a ochota učiť sa
• AutoCAD výhodou

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov