Pridať inzerát

Hľadáme Inžiniera kvality pre Tier 1 automotive dodávateľa

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac(od 2 000 € v závislosti od skúseností a zručností + 10 % ročný bonus + letný a zimný bonus)
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, TOP TIER 1 automotive dodávateľa hľadáme Quality Engineera (programová kvalita) so skúsenosťami z automotive.

Na pozícii budete:

• zodpovedať za plánovanie aktivít týkajúcich sa programovej kvality podľa požiadaviek zákazníka a výroby
• implementovať metódy kvality do projektu
• podporovať fázy RFQ a projektové kick off meetingy
• tvoriť QM plán
• podporovať aktivity DFMEA a DFMA
• monitorovať plán predvýrobnej kontroly, schvaľovať predvýrobné diely
• kontrolovať plánovanie zariadení
• monitorovať program PPAP
• podporovať SQA (monitorovanie APQP/PPAP, kritické kontroly)
• plniť požiadavky zákazníka, podporovať ich eskaláciu
• procesné audity

• práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• letný a zimný bonus
• mesačný bonus
• bezplatné jazykové kurzy
• príjemný pracovný kolektív
• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je špičková medzinárodná spoločnosť, ktorá je TIER 1 dodávateľom pre najväčšie svetové značky výrobcov osobných automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• ideálne min. 5 rokov praxe v automotive, z toho 3 roky na podobnej pozícii ako Inžinier kvality
• plynulá angličtina
• znalosť APQP, PPAP, FMEA, VDA
• ovládanie požiadaviek zákazníka
• pracovné znalosti o systémoch riadenia kvality a auditoch (ISO9001, IATF16949, VDA6.3…).
• MS Office
• MS Project výhodou
• skúsenosti s analýzou (root cause analysis, 5WHY, PPS, ...)

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov