Pridať inzerát

Skladník na Import-práca na 2 zmeny priamo v Prešove

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 739 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus, ktorý je vyplácaný po skúšobnej dobe, celoročne vo výške 13. platu ako aj ďalšie príplatky, ktoré predstavíme bližšie na pohovore
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti automotive obsadzujeme pozíciu skladníka, nástup do kmeňového stavu.

- zásobovanie výroby materiálom (KANBAN systém)
- príjem materiálu do skladu
- manipulácia a triedenie materiálu
- inventarizácia tovaru
- udržiavanie poriadku v sklade
- práca na VZV (ak nie sú platné, pomôžeme Vám ich obnoviť)
- 2-zmenná prevádzka (8H)

- stabilná práca v spoločnosti s dlhoročnou históriou
- systém benefitov, ktorý bude bližšie predstavený na osobnom stretnutí
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

-pozícia je vhodnejšia pre mužov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Prešove a dlhoročnou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- VZV

- VZV (ak nie je platné, zabezpečíme obnovenie)
- samostatnosť
- zodpovednosť
- dobrá organizácia práce
- dobrý zdravotný stav
- práca s PC

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov