Pridať inzerát

Senior špecialista náborov s technickým zameraním

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 EUR/mesiacplat sa môže v závislosti od skúseností líšiť
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s náborom a nebojíte sa zodpovednosti? Pre nášho klienta hľadáme skúseného recruitera s anglickým jazykom a zameraním na techniku.

Náplň práce:
- zodpovednosť za celý výberový proces
- implementácia nových náborových stratégii
- spolupráca s manažérmi jednotlivých odddelení
- zodpovednosť za komunikáciu s personálnymi agentúrami
- zodpovednosť za nábor pre 2 krajiny

- ročný bonus až do výšky 11% z ročného platu
- semi flexibilný pracovný čas
- sick days
- Cafeteria systém
- home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblastiach: distribúcia elektrickej energie, priemyselná automatizácia a riadenie, automatizácia a bezpečnosť budov, inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy), zálohovanie elektrickej energie a chladenie, riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- znalosť anglického jazyka na úrovni C1
- komunikatívnosť
- technické zázemie
- schopnosť prioritizovať

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov