FEM inžinier pre oblasť elektromobility a hybridných pohonov

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacMzda je závislá od praxe a skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta, ktorý rozbieha vývojové centrum hľadáme šikovného FEM inžiniera pre oblasť elektromobility.

Klient poskytuje RELOKAČNÝ BONUS, práca možná 3 dni office/2 dni home office.

Pracovná náplň:

• počítačové modelovanie elektromechanických systémov/subsystemov/komponentov pomocou FEM (Metóda konečných prvkov)
• realizácia štrukturálnych/tepelných/elektromagnetických FEM analýz
• realizácia statických a dynamických analýz
• vyhodnotenie a diskusia výsledkov s internými a externými zákazníkmi
• tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii
• vytváranie interných ako aj zákazníckych reportov v cudzom jazyku (EN alebo DE)

- práca v dynamickej spoločnosti na nových projektoch
- možnosť práce 3 dni office/2 dni home office
- relokačný príspevok
- zaškolenie v Nemecku
- možnosť profesného rastu
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- jazykové kurzy
- 13. a 14. plat a ďalšie bonusy
- príspevok do 3. piliera

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ II. stupňa . odbor mechatronika, strojárstvo, elektrotechnika, IT, fyzika alebo iné príbuzné odbory
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, minimálne úroveň B2
• prax s FEM analýzami v softvéroch Ansys, Abaqus a podobné
• znalosti v oblasti: Mechanika (Statika, Dynamika...), konštrukcia všeobecne, strojárska technológia, náuka o únave materiálov, termodynamika, elektromagnetizmus
• prax v automobilovom odbore vítaná,
• základy elektromobility
• samostatnosť, systematickosť, štruktúrovaný spôsob práce
• dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov