Pridať inzerát

Product Application Technician

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacuvedená je najnižšia možná mzda pre čerstvého absolventa . Výsledná mzda závisí od konkrétnych skúseností daného uchádzača. K mzde prislúchajú 2x ročne odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent strednej školy elektrotechnickej a rád by si zostal v tomto odvetví? Do tímu nášho klienta, ktorým je významná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou zariadení a náhradných dielov v oblasti automatizácie, merania, regulácie a prístrojového vybavenia hľadáme nové posily!

Staň sa súčasťou naozaj skvelého tímu, kde budeš mať príležitosť dlhodobo profesne rásť a rozvíjať sa.
Zázemie medzinárodnej spoločnosti s priateľskou atmosférou na pracovisku čaká práve na Teba!

Čo bude tvojou úlohou?

• byť v dennom kontakte so zákazníkmi a dodávateľmi spoločnosti,
• pre zákazníkov budeš navrhovať technické riešenia v oblasti automatizácie,
• budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov,
• vypracovanie cenových ponúk.

Čo bude výsledkom tvojej práce?

• zákazníkovi navrhneš správne a funkčné technické riešenie
• získaš od neho spätnú väzbu
• na základe ktorej buduješ povedomie o sebe a spoločnosti
•spokojný zákazník si ťa váži a počíta s tebou na ďalšiu spoluprácu

- získanie praktických skúseností v oblasti automatizačnej techniky
- možnosť rýchleho personálneho rastu
- žiadne čiastkové úlohy, v celom procese si od jeho začiatku až po koniec
- dlhodobé pôsobenie
- práca v menšom a mladom kolektíve
- prehodnotenie platu 2x ročne (Jún, December)
- finančný bonus/odmeny vyplácané 2x ročne (Jún, December)
- sick days
- pitný režim, káva, čaj na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

distribúcia komponentov pre priemyselnú automatizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnika

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostne sa ti bude páčiť na pozícii Product Application Technician

• rád komunikuješ a nebojíš sa zdvihnúť telefón
• so záujmom riešiš technické problémy
• zaujímaš sa o novinky v oblasti automatizácie a elektrotechniky
• máš schopnosť pracovať ako samostatne, tak aj tímovo

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov