Nadštandardne platená brigáda na február - potreba NZV (Skladník)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,56 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- príprava tovaru na základe objednávok z predajní,
- príprava tovaru na prepravu – balenie, fóliovanie a označenie pripravených paliet,
- inventúra tovaru

možnosť výberu zmennosti:
ranná: 08:00-14:30
poobedná: 14:00-22:00
večerná: 17:00-02:00

práca pre najväčší obchodný reťazec
možnosť prechodu na trvalý úväzok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

SPOLOČNOSŤ JE NAJVÄČŠIA SIEŤ DISKONTNÝCH PREDAJNÍ V CELEJ EURÓPE
A NA SLOVENSKU PATRÍ MEDZI NAJVÝZNAMNEJŠIE SPOLOČNOSTI
V OBLASTI MALOOBCHODU !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov