Pridať inzerát

Launch koordinátor (TIER 1 automotive dodávateľ)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac(od 1 800 EUR v závislosti od zručností a skúseností + finančné bonusy)
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, TIER 1 automotive dodávateľa hľadáme Launch koordinátora.

Náplňou práce:

• zlepšovanie výrobných procesov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz
• koordinácia tímu procesných inžinierov pri zavádzaní technických zmien a optimalizácií výrobných procesov (FMEA, VAVE)
• spolupráca pri vzorkovaní nových dielov (PPAP)
• spracovávanie zmenových lístkov
• komunikácia so zákazníkom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny
nákladov spojených s technickými zmenami
• koordinácia tímu QS/TECH/LOG pri riešení zákazníckych problémov a auditov
• vytváranie a aktualizovanie časových harmonogramov a akčných plánov
• komunikácia s Program Managementom

• práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
• letný a zimný bonus
• mesačný bonus
• bezplatné jazykové kurzy
• príjemný pracovný kolektív
• príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je špičková medzinárodná spoločnosť, ktorá je TIER 1 dodávateľom pre najväčšie svetové značky výrobcov osobných automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax na pozícii launch coordinator, resp. na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
• znalosť procesov kvality (SPC, FMEA, APQP, PPAP)
• vodičský preukaz sk. B
• aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou (min. B2+)
• logické a analytické myslenie
• orientácia na zákazníka
• dobré komunikačné zručnosti

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov