Deustchsprächiger Java Developer (skúsený Java Developer s Nemeckým jazykom – možnosť aj freelance)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od kvalifikácie, predošlých skúseností, zručností a miery zodpovednosti.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť s pobočkou v Košiciach zameraného na software engineering, hľadáme skúseného a motivovaného Java Developera.

Budeš súčasťou nového tímu, budeš tvoriť webovú aplikáciu, dizajnovať a implementovať front-end alebo back-end požiadavky, API, zaistíš výkonnosť a kvalitu kódu prostredníctvom automatizovaného testovania. V skratke – budes budovať kreatívne riešenie, ktoré klientom ponúknu skutočnú pridanú hodnotu.
Tech stack:
Java 11, JEE, web services (REST alebo iné)
JPA/Hibernate, Spring
Vývojové nástroje: IntelliJ, Eclipse, Maven, Gradle, Docker
DB: SQL + InterSystems Caché pre manažovanie databázy

- príjemné pracovné prostredie v novostavbe
- dlhodobú stabilnú spoluprácu
- rodinná firemná kultúra v rámci veľkej medzinárodnej spoločnosti
- extra 5 dní dovolenky
- mesačne 3 sick days
- príspevok do individuálneho dôchodkového sporenia (3. pilier)
- „Refer a friend“ program (odporúčaj nového zamestnanca a budeš odmenený)
- hodnotenia platu a výkonnosti každý rok
- flexibilná pracovná doba a po dohode možný home-office
- darčeky k výročiam
- parkovanie alebo úschovňa bicykla zadarmo
- kurz nemčiny zadarmo *
- materská škola počas školských prázdnin zadarmo priamo na pracovisku *
- týždenné pohybové tréningy zadarmo, florbalové a futbalové tímy *
- ovocné dni * a čerstvo pražená káva
*Niektoré benefity môžu byť dočasne ovplyvnené v súvislosti s COVID19

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, prosím, pošlite Váš životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť s pobočkou v Košiciach zameraná na software engineering.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Computer Science, Business Informatics

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

QML - Pokročilý
Java EE - Expert
Java - Expert

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie ALEBO absolvovanie podobných kurzov a viacročné profesionálne skúsenosti
- skúsenosť s vývojom distribuovanej aplikácie v Jave (Spring alebo EE) a webových služieb (REST alebo iné) ALEBO skúsenosť s realizáciou grafických aplikácia (ideálne Qt a QML) vyvíjané v C++/OpenGL
- nemecký jazyk na úrovni B2
- riešenie problémov vo výkone
- schopnosť včasne rozpoznať možné úskalia
- schopnosť pracovať nezávisle
- záujem a schopnosť optimalizácie existujúcich technických princípov

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov