Pridať inzerát

Data Management Consultant

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme človeka na pozíciu Data management consultant.

- Budete obchodným/údajovým analytikom, súčasťou agilného tímu zameraného na vzrušujúce transformačné výzvy týkajúce sa údajov
- Budete spolupracovať s niektorými z najväčších bánk na svete na projektoch, ktoré zmenia odvetvie finančných služieb
- Budete modernizovať súvisiace procesy a nastavovať, vyvíjať a optimalizovať najmodernejšie riešenia a zodpovedajúcu správu dát od obchodnej analýzy až po implementáciu
- Postupne prevezmete väčšiu zodpovednosť za svoje témy, ako aj viesť podprojekty a menšie projektové tímy

- Možnosť pracovať so skúsenými kolegami v prestížnych bankách
- Možnosť pracovať na rôznych projektoch, žiadna rutina
- Technické školenia, odborné certifikácie, ako aj školenia zamerané na rozvoj soft skills (v prípade záujmu)
- Súkromná zdravotná starostlivosť, nemocenské dni, dovolenka zamestnanca – 25 dní ročne, bez ohľadu na vek
- Cafeteria poskytovaná službami Benefity plus (50 EUR mesačne)
- Plne zaplatené stravné lístky, diéty, nad predpísanú vládnu úroveň
- Smartfón a internet s 20 GB dát, notebook
- Možnosť práce z home office, ako aj z našej novej kancelárie v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, oddychová zóna, herňa – stolný futbal, PS4)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna manažérska konzultačná spoločnosť so zameraním na odvetvie finančných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Úspešne ukončené vysokoškolské vzdelanie
- Plynulá angličtina
- Veľký záujem a pracovné skúsenosti v jednej alebo viacerých z nasledujúcich oblastí:
-Práca s údajmi (analýza údajov, práca s veľkými súbormi údajov, riadenie kvality údajov, napr. formulovanie pravidiel a kritérií na overenie údajov, analýza a riešenie udalostí súvisiacich s kvalitou údajov)
- Obchodná analýza (analýza procesov a údajov v aktuálnom stave, požiadavky na písanie, mapovanie údajov)
- Optimalizácia podnikových procesov (zjednodušenie / automatizácia procesov, eliminácia manuálnych procesov)
- Agilná projektová práca alebo znalosť agilných pracovných metód a zodpovedajúcich nástrojov
- Potrebné sú určité počiatočné znalosti o odvetví finančných služieb, o bankových produktoch a prípadne o účtovníctve
- Ste tímový hráč, máte dobré analytické a koncepčné schopnosti, ako aj vytrvalosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov