Pridať inzerát

Logista - skladník s VZV

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,58 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou?

Príjem a výdaj tovaru
Kontrola prijatých komponentov na sklad, balenie a odosielanie tovaru zákazníkom podľa dodacieho listu
Práca s VZV
Úzka spolupráca s oddelením logistiky
Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP v sklade
Zodpovednosť za poriadok na sklade a optimalizáciu zásob
Dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania materiálových zásob
Vyskladňovanie a nakladanie materiálu na kamióny
Feedovanie linky komponentmi a materiálom
Miesto výkonu práce je v centre Žiliny

základná hodinová mzda od 4,58€ + príplatky - priemerná mzda 960 - 1010€ brutto/mesiac + Bonusy
- príplatky nadčasy - 50%, príplatok za nočné, v sobotu, vo sviatok
- BONUSY: dochádzkový 75€, letný, vianočný, osobné ohodnotenie až do výšky 20% + tímové ohodnotenie až do výšky 10%
- stravné lístky v hodnote 4,50€ (plne hradené zamestnávateľom)
- práca v centre Žiliny - skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice)
- príspevok na dopravu (od 10€ do 50€ podľa km)
- možnosť prechodu do kmeňa po 4 mesiacoch
- zabezpečená pracovná obuv a odev
- starostlivosť koordinátora
- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie (vo výrobnej hale hrá rádio)
- profesionálne zaškolenie
- odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300€
- odmena pri životnom jubileu do výšky 100€
- školenia a jazykové kurzy
- zľavy pre zamestnancov
- športové a kultúrne podujatia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia
Preukaz VZV nie podmienkou ale veľkou výhodou!
Časová flexibilita
Pracovitosť
Zodpovednosť

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov