Chcel/a by si pracovať v Banke? Pridaj sa k nám ! Možné platové ohodnotenie 1350 €!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac- odmeny priemerne vo výške od 100 € do 500 € mesačne brutto
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa svet financií a rád/a komunikuješ s ľuďmi? Hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Bankár pre NMnV!

- stanete sa odborníkom a partnerom klienta vo svete financií a bankovníctva
- privediete klienta k samostatnosti a aktívnemu využívaniu inovácií v bankovníctve, s lepším riadením vlastných financií
- budete prinášať najefektívnejšie riešenia podľa požiadaviek a potrieb klienta
- aktívnym oslovovaním budete identifikovať predajný potenciál u klienta, následne plniť z toho vyplývajúce požiadavky na predaj produktu
- budete realizovať hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivovať nové služby na účtoch, budete sťahovať najnovšie mobilné aplikácie a posúvať tak bankovníctvo dopredu

• práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
• neustále zvyšovanie kvalifikácie
• možnosti kariérneho rastu
• zvýhodnené úrokové sadzby produktov
• príspevok na zdravie
• príspevok do 3. piliera
• dni dovolenky na navyše
• 160 € na rok na cafetériu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre TOP BANKU priamo do kmeňa :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- dynamická osobnosť orientovaná na výsledky
- všeobecný prehľad z oblasti financií
- ekonomické vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti obchodu (starostlivosť o klienta alebo akvizície)
- príjemné vystupovanie a proklientský prístup
- záujem sa uplatniť v bankovom sektore

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov