Pridať inzerát

Simulačný inžinier - elektrotechnika, mechatronika

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového vývojového centra hľadáme simulačného inžiniera so znalosťou mechatronických a elektrických systémov.

Náplň práce:
- Počítačové modelovanie pomocou Matlab/Simulink, Python
- FEM analýzy mechatronických produktov, hybridných modulov, elektro osí, aktuátorov
- Simulácie jazdnej stratégie, záťažových cyklov
- Implementácia modelov poškodenia v systéme alebo komponetnoch pre jednotlivé záťažové cykly
- Porovnávanie výsledkov, vypracovanie skúšobných správ
- Tvorba skriptov na spracovanie simulácií
- Tvorba reporto

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Relokačný príspevok počas 1. roka
- Možnosť práce na HO 50% po zaškolení

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Orientácia v oblasti statiky, dynamiky, konštrukcie, znalosť materiálov
Prax s programovaním v Matlab/Simulink, Python
Znalosť metódy konečných prvkov, MKP modelov
Znalosť metód pre vyhodnotenie statickej pevnosti dielov
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov