Skladníci na trvalý pracovný pomer s garantovaným 13. platom!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 814 EUR/mesiac- mzda na základe predošlých skúseností, 13. plat, ročný bonus a mnohé ďalšie zaujímavé príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Skladníka s nástupom priamo do kmeňa spoločnosti, ktorého pracovou náplňou bude nasledovné:

- Príjem, kontrola, skladovanie a evidencia materiálu
- Nákladky a výkladky dopravných prostriedkov
- Administratívne spracovanie prijatého/vydaného tovaru
- Komunikácia s externým skladom
- Realizácia inventúr
- Práca s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkom

- individuálny kariérny program pre zamestnancov
- garantovaný 13-ty plat
- ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
- zvýhodnené stravovanie v našej kantíne
- príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť
- odmeny za vykonané zlepšenia
- ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
- vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
- práca v medzinárodnej automotive spoločnosti
- možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

· Prax s prácou v sklade a s obsluhou VZV min. 3 roky
· Platný preukaz na VZV
· Znalosť systému SAP je výhodou
· Počítačové zručnosti (skener / PC)
· Prax vo výrobnej spoločnosti

· Schopnosť pracovať samostatne
· Schopnosť flexibilne sa prispôsobovať požiadavkám
· Zmysel pre zodpovednosť
· Schopnosť pracovať v tíme
· Systematický prístup k práci

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov