Zamestnaj sa ako skladník s VZV, mzda až do výšky 1162 eur + ďalšie bonusy!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 162 EUR/mesiacNástupná mzda 930 €, zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch. Výkonnostný bonus, Dochádzkový bonus 102€. Po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30 - 130€. Zmenové príplatky nad rámec zákona 13. a 14. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je popredný výrobca automobilových produktov, hľadáme skladníka.

Náplň práce:

- vykládka, nakládka kamiónov
- vyskladnenie, zaskladnenie a preskladnenie materiálu
- zásobovanie montážnej linky a sekvenčných pracovísk
- práca so skenerom
- rotovane medzi pracovnými pozíciami

- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus 102€
- po zapracovaní odmena za ovládanie viacerých pozícií od 30 - 130€
- zmenové príplatky nad rámec zákona 13. a 14. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre významnú spoločnosť vyrábajúcu automobilové komponenty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz VZV
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou ale nie podmienkou
- spoľahlivosť a chuť pracovať
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná len pre mužov

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov