Chcete v noci spať a nie pracovať? Tak pracujte s nami ako výrobný pracovník / pracovníčka na dve zmeny v Starej Turej! Doprava zabezpečená. (Ref. č.:

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,8 EUR/hod.+ ostatné zložky mzdy!
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si jednoduchú prácu? Tak poďte s nami pracovať do výroby káblových zväzkov.

Práca v sebe zahŕňa:
- montáž káblových zväzkov,
- práca podľa technickej dokumentácie,
- sedavá práca s ručným náradím,
- práca na 2 zmeny.

- poobedný príplatok 0,50 €/hod
- ostatné zložky mzdy ( hodnotiaci príplatok a variabilná mesačná odmena)
- mzda po zaškolení v dvojzmennej prevádzke priemerne 900€ brutto
- motivujúci systém odmeňovania
- Vianočná odmena pri splnení podmienok
- výhodná cena závodného stravovania (jedáleň v priestoroch zamestnávateľa) – 0,80 €/obed

Bezplatná firemná doprava zo smerov:
Myjava - Jablonka - Matejovec - Podrienie- Krajné - Hrachovište - Kostolné - Vaďovce - Stará Turá
Nové Mesto nad Váhom - Moravské Lieskové - Bzince - Hrušové - Lubina - Hrnčiarové - Miškech Dedinka - Trávniky - Stará Turá
Brezová pod Bradlom - Myjava - Poriadie - Rudník - Hrašné - Stará Turá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa zaoberá výrobou káblových zväzkov pre medicínsku a automatizačnú techniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- schopnosť montovať malé súčiastky (dobrý zrak)
- znalosť základnej premeny jednotiek dĺžky

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov