Pridať inzerát

Personalistka/Personalista

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacUvádzame minimálnu fixnú mzdu, výška na ktorej sa dohodneme, bude závisieť od Vašich skúseností. Súčasťou odmeňovania sú aj bonusy, ktorých výška bude závisieť od Vášho výkonu.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného Adecco tímu hľadáme Personalistku/Personalistu. Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- príprava pracovno-právnej dokumentácie pre zamestnancov
- spracovanie podkladov pre mzdy, dochádzky
- komunikácia s klientmi na pridelených projektoch
- riešenie personálnych a mzdových požiadaviek zamestnancov
- príprava podkladov pre fakturáciu
- zabezpečovanie administrácie pridelených projektov
- účasť na stretnutiach s klientmi
- zodpovednosť za sledovanie DSO (doba splatnosti pohľadávok) a koordinácia aktivít smerujúcich k ich úhrade
- podpora oddelenia pri riešení problematiky súvisiacej s administratívou a fakturáciou
- komunikácia s poisťovňami a inštitúciami

- príjemné pracovné prostredie
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť práce z Home officu
- gastrokarta Calio - 90% príspevok zamestnávateľa
- 5 dní voľna nad rámec dovolenky
- školenia, tréningy
- príspevok na vzdelávanie
- príspevky pri jubileách
- práca v príjemnom tíme
- teambuildingy
- DDS

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre NÁŠ INTERNÝ TÍM Adecco Slovakia.
Vzhľadom na veľké množstvo reakcií uchádzačov, bude osobnému pohovoru predchádzať krátky telefonát, v rámci ktorého si prejdeme základné informácie o pozícii a o Vás ako kandidátovi. Následne budeme pozývať vyhovujúcich uchádzačov na pohovor - v závislosti od aktuálnej epidemickej situácie buď na online, alebo osobné stretnutie.
Tešíme sa na Váš životopis a prípadné spoločné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SOFTIP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika

Počet rokov praxe

2

- SŠ, VŠ vzdelanie
- skúsenosti s vedením personálne agendy
- skúsenosti s dočasným pridelením a prax z personálnej agentúry budú veľkou výhodou, nie sú ale podmienkou
- znalosti legislatívy – pracovné právo a právo sociálneho zabezpečenia
- znalosť MS Office, špeciálne Excel na úrovni pokročilý
- znalosť AJ výhodou, nie však podmienkou
-skúsenosti s prácou v mzdovom systéme SOFTIP budú tiež výhodou, nie však podmienkou
- promptné reagovanie a riešenie problému
- zvládanie stresových situácií
- precíznosť, presnosť
- tímový hráč
- časová flexibilita

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov