Pridať inzerát

Hľadáme Supervízora - oblasť elektrotechniky!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacMzda je závislá od preukázaných schopností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného a skúseného Elektrotechnika, ktorý má prax minimálne 4 roky ako Elektrotechnik/Dizajnér, komunikatívnu úroveň anglického jazyka a ašpiráciu viesť menší tím.

Pracovná náplň:
- riadi a rozvíja zverený tím vrátane plánovania, sledovania úloh a testov ( 3-5 členov v tíme)
- vedie a dohliada na proces evidencie testovacích dokumentov (špecifikácií, reportov, atď)
- dodržiava postupy, pravidlá a zásady integrovaného systému manažérstva
- pracuje v súlade so zásadami štíhlej výroby, VOS a 5 S
- pracuje v súlade s pravidlami medzinárodného obchodu ITC

- práca v stabilnom prostredí medzinárodnej spoločnosti
- pružná pracovná doba s pevnou zložkou od 9-15hod.
- možnosť príležitostného home officu
- jazykové vzdelávanie
- pravidelné prehodnocovanie mzdy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické/Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- VŠ vzdelanie II stupeň - elektrotechnika
- anglický jazyk úroveň komunikatívna úroveň B2 a vyššia znalosť - NUTNÁ
- prax v oblasti elektrotechniky/dizajnu minimálne 4 roky
- §23
- znalosť CAD systémov, zlepšovania procesov, optimalizácie práce
- schopnosť procesne myslieť a vedieť riešiť problematiku pri práci
- schopnosť riadiť vlastný tím - zodpovednosť, organizácia práce, iniciatíva, flexibilita

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov