Hľadáme Procesného inžiniera do výrobnej spoločnosti. Práca v progresívne rastúcej spoločnosti!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000€brutto a viac Mzda je možná vyššia a je závislá od preukázaných skúseností a praxe kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou hľadáme šikovného Procesného inžiniera s anglickým, alebo nemeckým jazykom, ktorý má skúsenosti v oblasti výroby, alebo automobilového priemyslu.

Vaša pracovná náplň bude:

- navrhovať opatrenia na optimalizáciu výrobných procesov, riešenie zlepšovania procesov
- technologický dozor pri zavádzaní, skúškach a vyhodnocovaní nových procesov,
- sledovať a dozerať na proces prípravy výroby s cieľom eliminovať možné nedostatky,
- analýza vzniknutých odchýlok v spolupráci s ostatnými oddeleniami,
- participácia na nových projektoch a nových výrobkoch,
- spracovanie dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu

- ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy
- pracovná doba od 07.00-15.30 hod.
- jazykové kurzy
- zvýhodnené stravovanie
- príspevok na masáže
- zľavy na vyrábané produkty

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
- prax na pozícií Procesného inžiniera minimálne 3 roky (výrobná oblasť, alebo automotive)
- komunikatívna angličtina, alebo nemčina
- poľský jazyk - výhodou

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov