Pridať inzerát

Zásobovač - práca v areáli PUNCH

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,4 EUR/hod.+ príplatky a bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Riadi sa pokynmi vedúceho zmeny
· Efektívne využíva pracovný čas
· Zabezpečuje manipuláciu s materiálom
· Dodržiava zásady zásobovania materiálom výrobných liniek
· Zodpovednosť za triedenie odpadu z výrobných liniek, jeho manipuláciu a odvoz na označené miesta
· Zabezpečuje včasný prísun a odsun prázdnych obalov na produkčnú linku
· Zabezpečuje včasný a bezpečný odsun obalov s hotovými výrobkami do skladu
- Miesto výkonu práce je Námestovo (areál PUNCH)

- Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- Základná mzda 5,4€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny
- Istota stabilného príjmu
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti a možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov