Pridať inzerát

Verifikačný inžinier - SW tester - Python

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 300 EUR/mesiacKonečná ponuka záleží od praxe a skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nové vývojové centrum zamerané na vývoj hybridných pohonov, hľadáme člena medzinárodného tímu, ktorý by bol zameraný na validáciu a verifikáciu SW.
Bude využívať najmä implementáciu kódu a testovanie v programe Python, dSpace, prípadne HiL testovanie

Náplň práce:
- Kontrola požiadaviek zákazníka na testovanie
- Vytvorenie a spustenie testov
- Analýza testov, definovanie nefunkčnosti
- Príprava automatizovaných testovacích skriptov na overenie zmien
- HiL (Hardware-in-the-loop) testovanie v spolupráci so zahraničným tímom

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
- 1 deň v týždni home office, po skúšobnej dobe možná dohoda na viac dní

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronika, Elektrotechnika, informačné technológie, elektromobilita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti v oblasti testovania v prostredí automotive
- programovanie a testovanie v Python
- Skúsenosti s návrhom testov
- Znalosť dSpace alebo HiL
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov