Pridať inzerát

SMD Technik pre nový závod!

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kechnec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac13 plat + Cestovné + Stravné. Ročný bonus (% z ročnej mzdy). Finálna ponuka mzdy v závislosti od skúseností a splnenia kvalifikačných predpokladov.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je silným hráčom v oblasti automotive hľadáme človeka, ktorý bude zodpovedný za nasledovné:

- Oprava a údržba výrobných zariadení – SMT technológia (laser, technológia lepenia, tlač, SPI, tavenie a ručné spájkovanie, testovanie atď.)
- Úpravy a optimalizácia elektrických a elektronických častí existujúcich výrobných zariadení
- Vykon iných údržbárských a servisných prác v určenej oblasti
- Diagnostika poruch SMT liniek
- Práca s dokumentáciou
- Zabezpečenie 5S

- individuálny kariérny program pre zamestnancov
- garantovaný 13-ty plat
- ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy)
- príspevok na cestovné
- medziročné navýšenie mzdy
- vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste
- zvýhodnené stravovanie v našej kantíne
- príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť
- odmeny za vykonané zlepšenia
- ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy
- vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch
- práca v medzinárodnej automotive spoločnosti
- možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, automatizácia

Počet rokov praxe

3

• Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie v oblasti elektroniky, vyšší stupeň vzdelania vítaný
• 3 roky odbornej praxe
• Skúsenosti s technológiou spájkovania
• Znalosť programovania montážnych systémov FUJI - východou
• Skúsenosti s prácou s elektronickými komponentmi a štandardom IPC-610
• Schopnosť tímovej spolupráce a komunikačné schopnosti
• Aktívný a zodpovedný prístup, angažovanosť
• Anglický jazyk – výhodou
• Ochota pracovať v zmeny

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov