Pridať inzerát

Senior SAP špecialista pre moduly údržby MM a IM

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, špičkovú medzinárodnú spoločnosť v oblasti potravinárstva, hľadáme skúseného kandidáta s praxou na pozíciu

Senior SAP špecialista pre moduly údržby

Náplň práce:
- Expertná zodpovednosť za implementáciu SAP modulov IM a MM pre údržbu v rámci výrobného závodu na Slovensku aj v rámci skupiny
- Celková príprava a nastavenie projektu, analýza dát a možných rizík
- Podpora jednotlivých oddelení v rámci nastavovania procesov údržby a
- Príprava školiacich materiálov
- Prepojenie jednotlivých oblastí do systému SAP, otestovanie a zaistenie jeho funkčnosti
- Zosúladenie procesov s korporátnymi štandardmi „End to End“
- Aktívna spolupráca s nákupom, obchodom aj inžinieringom

Ponúkame:
- Zaujímavú a zodpovednú prácu v medzinárodnom prostredí
- Možnosť pracovať na plný úväzok aj na živnosť
- Príležitosť cestovať a získať skúsenosti z ďalších závodov v rámci Európy
- Možnosť kariérneho rastu na úroveň experta
- Flexibilná pracovná doba
- Zvýhodnený nákup výrobkov
- Mobil, notebook, ďalšie benefity podľa firemných štandardov

Pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient je veľká medzinárodná spoločnosť v oblasti potravinárskej výroby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, strojárstvo, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP Investment Management (IM) - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie technického smeru (strojárstvo, IT, elektrotechnika a pod. )
- Pokročilá znalosť angličtiny min. na úrovni B2/C
- Min. 5 rokov skúseností s používaním a implementáciu systému SAP, modulov MM a IM určených pre údržbu, skladové hospodárstvo a inžiniering vo výrobe
- Znalosť procesov a štandardov údržby a nepriameho nákupu vo výrobnom prostredí
- Schopnosť pohybovať sa v medzinárodnom prostredí a multifunkčnom tíme
- Skúsenosti s projektovým managementom
- Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať pred najvyšším vedením
- Skúsený používateľ MS Office, SAP PM, SAP MM-IM MRO
- Flexibilita cestovať podľa potreby

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov