Pridať inzerát

CNC Frézar

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + 20% osobné ohodnotenie + dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť v automotív, hľadáme CNC frézara.

Náplň práce:
- CNC programovanie podľa technických nákresov
- kontrola a čistenie CNC stroja pred začiatkom a skončením zmeny
- výber vhodných pracovných nástrojov k výkonu pracovných činností na pracovnej pozícii
- práca na 3 zmeny. Práca cez víkend podľa požiadaviek výroby

- výborná dopravná dostupnosť a možnosť bezproblémového parkovania
- osobné ohodnotenie zamestnanca do výšky 20% základnej mesačnej mzdy
- dochádzkový bonus 70 EUR mesačne
- príplatky 3. riziková kategória
- úhrada stravného Zamestnávateľom nad rámec zákona
- príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je medzinárodne pôsobiaci dodávateľ výrobných strojov, prevažne pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s 3-ax a 5-ax CNC frézou
- orientácia v technických výkresoch
- programovanie v CNC programoch
- precíznosť a presnosť
- ochota učiť sa

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov