Pridať inzerát

Skladník/čka chladeného tovaru - 1200€ (Sereď)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/hod.5,94€/hod (priemerný plat 900 až 1200 € mesačne)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava tovaru na základe objednávok predajní a spracovanie prijatých objednávok,
- dopravenie hotových paliet na príslušné stopy výdaja tovaru,
- zaistenie nákladu na prepravu (fóliovanie,balenie paliet),
- podpora pri inventúrach skladu.

Pracovný čas, možnosť výberu zmennosti:
ranná: 08:00-14:30
poobedná: 14:30-21:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

SPOLOČNOSŤ JE NAJVÄČŠIA SIEŤ DISKONTNÝCH PREDAJNÍ V CELEJ EURÓPE
A NA SLOVENSKU PATRÍ MEDZI NAJVÝZNAMNEJŠIE SPOLOČNOSTI
V OBLASTI MALOOBCHODU !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Podmienka - skúsenosť s obsluhou elektrických vozíkov skupiny A,B,C,D
Preukaz na elektrický vozík skupiny A,B,C,D výhodou
Výpis z registra trestov
Potravinársky preukaz
Flexibilnosť
Dobrý zdravotný stav

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov