Pridať inzerát

Projektový inžinier - Automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 euro + prémie (Plat sa odvíja od skúsenosti kandidáta, uvádzame len minimálny plat na danej pozícii)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Projektového inžiniera do Automotive do rozvíjajúcej sa firmy.

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:
- Plánovanie projektov, vytváranie projektových časových plánov, sledovanie stavu projektu, pravidelná aktualizácia plánov.
- Spoluprácu s oddeleniami, koordinácia oddelení/projektových činností na základe plánov, upozorňovanie na kritické úlohy a aktívne riešenie časových nesúladov.
- Prípravu dokumentov pre rôzne stretnutia, audity, návštevy závodu a prípadné iné na základe požiadaviek a potrieb závodu.
- Aktívnu účasť na PCT a Mini PCT stretnutiach, zber a zdieľanie informácií s projektovým tímom a oddeleniami v závode.
- Zber potrebnej dokumentácie, jej kontrola a odovzdanie dokumentov zodpovedným osobám.
- Plánovanie termínov ukončenia PPAP, PSW.
- Komunikácia s centrálnym projektovým tímom, plánovanie počtu vyrobených kusov.
- Zabezpečenie správneho počtu a úrovne stavu dielov podľa požiadaviek.
- Vytváranie plánov montáže výrobkov.
- Komunikácia so zákazníkom.

- 13. plat
- práca s najnovšími technológiami
- firemné akcie
- podpora zdravia a športových aktivít
- vernostný príspevok po 5 odprac. rokoch
- príspevok na cestovné
- caffeteria príspevok
- individuálny kariérny program
- ročný bonus na základe výsledkov
- dovolenka navyše

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov