Pridať inzerát

Inžinier Kvality Automotive

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinálny plat závisí od skúsenosti kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, automotive spoločnosť hľadáme inžiniera kvality zameraného na nábehy nových projektov. Podmienkou je prax na pozícii inžiniera kvality / projektorévho inžiniera + znalosť Anglického jazyka.

Na tejto pozícii bude kandidát:

- Riadiť kvalitu v projekte
- Vymedzuje a monitorujte plán kvality pre projekt na dosiahnutie cieľov kvality a nákladov - Definujte náklady na kvalitu svojho projektu - Sledujte míľniky zákazníkov
- Detekuje riziká a predchádza problémom od začiatku až po koniec projektu.
- Reaguje keď je identifikované riziko, eskaluje problémy na manažment
- Rešpektuje štandardy kvality: používa sa sledovací list SPPC
- Zabezpečuje, aby sa v DFMEA, PFMEA, DV&PV zohľadňovala novinka na produkte a procese
- Aktualizuje dokumenty kvality po zmene produktu/procesu
- Zúčastňuje sa na preskúmaní dizajnu vrátane preskúmania dizajnu dodávateľov a výrobcov nástrojov
- Vykonáva revíziu plánu kontroly po probléme a/alebo po výsledkoch testov

- Mesačné a polročné bonusy závislé od výsledkov tímu alebo firmy
- Čiastočná náhrada výdavkov na dochádzanie do práce
- Práca v prosperujúcej firme
- Jazykové kurzy
- Možnosť pracovať čiastočne z domova
- Prepracovaný systém technických a manažérskych školení
- Teambuildingy
- Podpora kariérneho rozvoja na Slovensku aj v zahraničí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zameraná na inovatívne riešenia pre inteligentnú mobilitu so zvláštnym dôrazom na autonómne riadenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti so zameraním na zákazníka
- Agilný prístup

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov