Máš skúsenosti ako zvárač? Hľadáme práve teba! Nástup 01/2022

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Ľubovňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 3.1.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti výroby oceľových komponentov, prijmeme spoľahlivých zváračov:

* Zvar CO2 9616, štátna skúška (PODMIENKOU!) - EN ISO 9606
* Svoju zručnosť a šikovnosť preukážeš v prvý deň (namiesto pohovoru)
* Zváranie oceľových komponentov
* Zvýšená hlučnosť a prašnosť
* Zmennosť: PO-PIA: 9 hod. zmeny
= týždeň ranné 06:00-15:30 / týždeň poobedné 15:30-01:00
* Možnosť pracovať aj cez víkendy (práca v sobotu za 9€ brutto / hod. !!!)
* Možnosť zabezpečenia ubytovania (po dohode)

° mzda 6,50€ brutto (reálne 6€ netto s príplatkami !!!)
° stravné lístky 4€ (stravovacia karta)
° cestovné 50€
° príplatky za sťažený výkon práce
° príplatky za prácu nadčas, sviatok, víkend (podľa Zákonníka práce)
° extra príplatky
° obed zadarmo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby oceľových konštrukcií, ako sú lanovkové podpery a komponenty technológie zvárania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

= znalosť zvárania CO2 9616 (EN ISO 9606)
= bez nutnosti dlhoročnej praxe (aj juniori zvárači so štátnou skúškou)
= manuálna zručnosť, flexibilita a samostatnosť,
= seriózny prístup k práci
= zodpovednosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov