Hľadáme flexibilného a na výsledky zameraného Manažéra predaja do úspešnej spoločnosti.

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac1100 € brutto / mesiac + variabilná zložka mzdy. Mzda je možná vyššia v závislosti od skúseností a praxe kandidáta. Po uplynutí skúšobnej doby možná vyššia mzda.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného a na výsledky zameraného Manažéra predaja, ktorý bude mať na starosti 3 oblasti.

Myslíte si o sebe, že ste vynikajúci predajca? Viete pracovať s cenovými ponukami, ste kreatívny, zameraný na výsledky? Máte nápady, ako zlepšovať procesy a trúfate si vybudovať svoj vlastný tím? Ak áno, pozorne čítajte pracovnú náplň:

1.) B2B / Veľkoobchodný predaj (60% pracovnej náplne)
• Vyhľadávanie a oslovovanie potencionálnych klientov – prioritne tých klientov, s ktorými už má spoločnosť zmluvne uzatvorené vzťahy - crosseling produktov
• Komunikácia s kľúčovými zákazníkmi a identifikácia príležitostí
• Prezentácia produktov na osobných stretnutiach
• Účasť na medzinárodných výstavách
• Vybavovanie / spracovanie a dohliadanie na bezproblémový priebeh objednávok a dodávok tovaru klientom
• Zodpovednosť za riešenie reklamácií

2.)Starostlivosť o pridelenú predajňu/ Showroom
• Zodpovednosť za vedenie maloobchodnej predajne a za zamestnanca/ov predajne (ak budete šikovný viete si vybudovať svoj vlastný tím)
• Komunikácia s dodávateľmi a objednávanie tovaru
• Sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne (plán obratov nákladov a plán výnosov)
• Zodpovedať za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu
• Zodpovednosť za skladový a pokladničný systém prepojený s e-shopom.
• Hmotná zodpovednosť za tovar a pokladňu
• Zodpovednosť za dobrý hospodársky výsledok a pohľadávky

3.) eCommerce / e-shop
V spolupráci s interným IT technikom a externým dodávateľom digitálneho marketingu:
• Zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi, IT, digitálneho marketingu a ich výsledky
• Zodpovedať za bezproblémový chod systému
• Príprava newslettera a ďalšie aktivity spojené s eCommerece (podľa aktuálnosti - sezónnosti)
• Zodpovedať za riešenie reklamácií

• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• kontinuálne vzdelávanie (zamerané na obchod, predaj a produkty)
• firemné akcie
• auto aj na súkromné účely po odpracovaní minimálne 6 miesiacov
• mobilný telefón
• notebook

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Skúsenosti na pozícií Obchodného manažéra/predajcu technický smer minimálne 3 roky
- Schopnosť riadiť a budovať si vlastný tím
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Ochota cestovať
- Skúsenosti s cenotvorbou

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov