Pracovník vo výrobe interiérových častí - hľadáme aj ženy, absolventov alebo skúsených operátorov

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,36 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť?

Nie je to práca na linke ale obsluha strojov
Ide o výrobu interiérových častí do auta - montáž dielo do stredovej konzoly ako opierky na lakte, USB porty, stojany na poháriky
Nebudeš robiť stále to isté ale budeš sa striedať
Budeš obsluhovať stroje a zariadenia, kontrolovať kvalitu dielov
Práca na 3 zmeny /8 hod.prac.čas/ Pondelok - Piatok, niekedy výrobná sobota
Miesto výkonu práce je centrum Žiliny

základná hodinová mzda od 4,36€ + Bonusy
- príplatky nadčasy - 50%, príplatok za nočné, v sobotu, vo sviatok
- BONUSY: dochádzkový 75€, letný, vianočný, osobné ohodnotenie až do výšky 20% + tímové ohodnotenie až do výšky 10%
- stravné lístky v hodnote 4,00€
- práca v centre Žiliny - skvelá dostupnosť (10 minút chôdzou od železničnej stanice) + príspevok na cestovné
- možnosť prechodu do kmeňa po 4 mesiacoch
- zabezpečená pracovná obuv a odev
- starostlivosť koordinátora
- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- hradená lekárska prehliadka
- príjemné pracovné prostredie (vo výrobnej hale hrá rádio)
- profesionálne zaškolenie
- odmena pri pracovnom jubileu do výšky 300€
- odmena pri životnom jubileu do výšky 100€
- školenia a jazykové kurzy
- zľavy pre zamestnancov
- športové a kultúrne podujatia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

pracovitosť, ochota pracovať na 3 zmeny
spoľahlivosť, zodpovednosť
manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav
Pozícia je vhodná pre absolventa

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov