Pridať inzerát

Hľadáme Manažéra predajne (Malacky)

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 715 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, maloobchodnú spoločnosť a jednotku na trhu, hľadáme Manažéra/Manažérku predajne, ktorý/á bude mať na starosti zverený tím (cca 30 ľudí).

Náplň práce:

• zodpovednosť za plynulý chod pridelenej predajne
• správna vizualizácia a usporiadanie tovaru podľa pravidiel spoločnosti
• zodpovednosť za správne objednávky tovaru a jeho prezentácia v rámci politiky spoločnosti
• zodpovednosť za optimalizáciu procesov, analýzu a plánovanie ukazovateľov, aj za vývoj obratu
• vedenie, motivovanie prideleného tímu
• plánovanie zmien, náborový proces a rozvoj zamestnancov

• práca v jednej z TOP 10 najúspešnejších firiem na Slovensku
• atraktívne finančné ohodnotenie
• služobné auto aj na súkromné účely
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• kariérny rast aj v rámci iných krajín
• pracovný úväzok 38,75 hod./ týždenne
• zaplatenú každú odpracovanú minútu,
• iné

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jedna z popredných maloobchodných spoločností, TOP zamestnávateľ na Slovensku. Spoločnosť má zastúpenie v 30 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• aspoň 2-ročné skúsenosti s vedením ľudí
• pozitívny prístup k obchodu
• schopnosť prevziať na seba zodpovednosť
• komunikačné schopnosti a vysokej úrovni
• tímový duch a priateľskosť
• spoľahlivosť
• príjemné vystupovanie
• odolnosť voči stresu
• analytické myslenie
• ochota pracovať cez víkendy
• schopnosť vykonávať aj fyzickú prácu

Adecco Slovakia s.r.o. is a leader in providing tailor-made personnel services.
The quality of our services reflects a thorough knowledge of the market and a deep understanding of the needs of our clients. We have been gathering experience and knowledge for 50 years and implementing modern techniques and methods of work.
We design new solutions for our clients to increase the efficiency and cost effectiveness of human resources processes.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov