Pridať inzerát

HR business Partner

ADECCO Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za implementáciu HR procesov
- Nastavenie komunikácie s ostatnými oddeleniami
- Spolupráca s manažérmi jednotlivých oddelení pri riešení personálnych záležitostí
- Komunikácia so zástupcami zamestnancov a riešenie vzniknutých situácií
- Zabezpečenie personálnych presunov v rámci oddelení
- Dohľad nad správnym pridelením pohyblivých zložiek mzdy
- Rieši pracovnú disciplínu a prípadné porušenia na zverených pracoviskách

• Každoročná valorizácia miezd
• 13. a 14. plat
• Doplnkové dôchodkové poistenie 3%
• Bonus za hospodársky výsledok spoločnosti
• Odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• Ocenenie najlepších zamestnancov
• Ďalšie finančné bonusy
• Flexibilný pracovný čas pre THP pozície
• Pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
• Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
• Jazykové kurzy
• Pracovné podmienky zabezpečené vo vysokom štandarde
• Zdravotná starostlivosť v zdravotníckom stredisku spoločnosti
• Masážne pracovisko
• Atraktívny sociálny program (pitný režim, vitamínový program, letné tábory pre deti zamestnancov)
• Športové a kultúrne podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v oblasti personalistiky
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť zákonníka práce
- Zodpovednosť, precíznosť

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov